امروز : یکشنبه ۳۰ ارد ۱۴۰۳ | 2024,05,19
IRANCCHP IRANCCHP IRANCCHP
ad

مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به اجرای موفق مانور مدیریت مصرف تاکید کرد

نوشته شده توسط admin در تاریخ 2019/06/24 | مرتبط با : اخبار صنعت برق |
مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به اجرای موفق مانور مدیریت مصرف تاکید کرد

طرح ذخیره عملیاتی صنایع اولویت اول صنعت برق کشوراست

مهندس متولی زاده درنشست مدیریت مصرف درصنعت برق ،طرح ذخیره عملیاتی صنایع را باتوجه به رویت پذیری وامکان مدیریت بارصنایع در شرایط محدودیت شبکه ،حایز اهمیت دانست واجرای این طرح رابه عنوان اولویت نخست صنعت برق کشورمورد تاکید قرارداد.

به گزارش پایگاه خبری توانیر در این نشست که با حضورمهندس حائری معاون وزیر نیرو در امور برق وانرژی ،مهندس متولی زاده مدیرعامل توانیر وجمعی از معاونان ومدیران ارشد این شرکت وبرقراری ارتباط همزمان با مدیران عامل شرکتهای توزیع وبرق منطقه ای ازطریق ویدیوکنفرانس همراه بود، مدیرعامل توانیرعملکرد شرکتها در مانور مدیریت بار را که هفته گذشته (دوشنبه۲۷خرداد) به همت شرکتهای تابعه وزیرمجموعه با موفقیت به اجرا درامد، با منتقل شدن قله بارمصرفی از روز به شب و بیش از ۲۴۰۰ مگاوات کاهش بار شبکه همراه دانست و بررسی گزارش شرکتها دراین خصوص را از اهداف این نشست برشمرد.

مهندس متولی زاده طرح ذخیره عملیاتی صنایع را اولویت نخست صنعت برق عنوان کردوبا تاکید بررویت پذیر بودن ومدیریت پذیری این طرح درشرایط بحران ، خواستار توجه هرچه بیشتر شرکتهای برق منطقه ای به اجرای آن به ویژه درصنایع بزرگ شد.

وی با اشاره به عملکرد مناسب ۳۰شرکت توزیع و۱۴شرکت برق منطقه ای درمانورمدیریت مصرف درصنعت برق،شرکتهای توزیع برق شیراز، اردبیل ویزد را دارای بهترین عملکرد معرفی کرد وارایه توضیح شرکتهایی که عملکرد آنها با محدودیت روبرو بود را خواستارشد.

منبع: سایت توانیر

کلیه حقوق این سایت متعلق به انجمن تولیدکنندگان ترکیبی نیرو ,حرارت و برودت ایران , انجمن CHP ایران ( Irancchp.ir ) می باشد.